Літня шина Tatko Eco Comfort 175/65 R14 82H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Tatko Eco Comfort 175/65 R14 82H 175/65 R14 82 H 175/65 R14 86 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatko Eco Comfort 175/65 R14 82H
Усі ціни 15 →Tatko EcoComfort (175/65R14 82H) | 1 549 грн. |
Летние шины Tatko Eco Comfort 175/65 R14 82H 1001156770 | 1 610 грн. |
Літня шина TATKO EcoComfort 175/65R14 82H | 1 479 грн. |
TATKO Літня шина TATKO EcoComfort 175/65R14 82H | 1 494 грн. |
TATKO EcoComfort 175/65R14 82H | 1 581 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Tatko Eco Comfort 175/65 R14 82H
Ціни на Tatko Eco Comfort 175/65 R14 82H |
---|---|---|---|---|
Tatko Eco Comfort 175/65 R14 82H | від 1 479 грн. | 15 пропозицій | ||
Tatko Eco Comfort 175/65 R14 86H | від 1 489 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Обзор тут:
https://www.youtube.com/watch?v=9bO7-SXo9wk