Літня шина Taurus 301 Touring 185/60 R14 82H
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Taurus 301 Touring 185/60 R14 82H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus 301 Touring 185/60 R14 82H
Усі ціни 26 →Taurus Touring 185/60 R14 82H | 1 890 грн. |
Taurus Touring (185/60R14 82H) | 1 833 грн. |
Летние шины Taurus 301 Touring 185/60 R14 82H 1000599479 | 1 889 грн. |
TAURUS Touring 185/60R14 82H | 1 802 грн. |
TAURUS Літня шина TAURUS Touring 185/60R14 82H | 1 776 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →