Літня шина Taurus Ultra High Performance 225/55 R17 101W
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Taurus Ultra High Performance 225/55 R17 101W 225/55 R17 101 W 225/55 R17 101 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Ultra High Performance 225/55 R17 101W
Усі ціни 31 →Taurus Ultra High Performance 225/55 R17 101W XL | 2 753 грн. |
Taurus Ultra High Performance 225/55 R17 101W XL | 3 077 грн. |
Taurus Ultra High Performance (225/55R17 101W) | 3 017 грн. |
Taurus Ultra High Performance 225/55 R17 101W XL | 3 365 грн. |
Летние шины Taurus UHP 225/55 ZR17 101W XL 1001128170 | 2 835 грн. |
ще 20 пропозицій
Гума для добрих доріг. Балансується нормально, не галаслива, але слабка боковина. За перше літо довелося купити ще одну шину, і на другому сезоні 3 шишки ще на двох колесах! Тиха Дуже слабка боковина користуюся Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus Ultra High Performance 225/55 R17 101W
Ціни на Taurus Ultra High Performance 225/55 R17 101W |
---|---|---|---|---|
Taurus Ultra High Performance 225/55 R17 101W | від 2 712 грн. | 32 пропозиції | ||
Taurus Ultra High Performance 225/55 R17 101Y | від 4 295 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →