Смартфон TCL 20 5G 256 ГБ
Відео 43Фото 9 | Товар застарів Основний дисплей: дисплей ("): 6.67; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Співвідношення дисплей/корпус (%): 84; ОС: Android 10.0; Модель процесора: Snapdragon 690 5G; Процесор (ГГц): 2; Графічний процесор: Adreno 619L; ОЗП (ГБ): 6; Тип ОЗП: LPDDR4x; Пам'ять (ГБ): 256; Слот для карт пам’яті: microSD в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони TCL →
від 5 899 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 5 999 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 6 299 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 6 653 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 6 679 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 8 126 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 7 480 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 7 599 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 13 199 грн.
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 6 999 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 7 650 грн.
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 8 549 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4310 мАгод, 173 г
від 9 900 грн.
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 12 712 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4310 мАгод, 173 г
від 8 999 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 662, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 175 г
TCL 20 5G 256 ГБ
128 ГБ
256 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 690 5G
Камера:3 модулі, 48 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:206 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
АксесуариВсі аксесуари для TCL 20 5G 256GB →
Відеоогляди
TCL 20 5G REVIEW
27 березня 202130 599 переглядів
Recensione TCL 20 5G: connettività del futuro a meno di 300€
14 січня 202129 064 перегляда
TCL 20 5G review: Στην εποχή του 5G
12 березня 202110 422 перегляда
TCL 20 5G What's in the Box & Specs
3 лютого 202125 636 переглядів
TCL 20 5G is Finally Here!
11 січня 202116 726 переглядів
TCL 20 5G Unboxing video: Μια διαφορετική πρόταση
25 березня 20219 353 перегляда
TCL 20 5G Unboxing & FIRST Look // Snapdragon 690 & 5G for Under €250
30 березня 202113 466 переглядів
TCL 20 5G hands-on (Greek)
1 березня 20212 594 перегляда
Распаковка TCL 20 5G / Новинка! #Shorts
5 серпня 2021279 переглядів
Как выполнить сброс телефона TCL 20 5G в настройках / Сброс данных через настройки
23 серпня 2021270 переглядів
Как играть в PlayerUnknown's Battlegrounds на TCL 20 5G / Геймплей тест PUBG
3 вересня 2021181 перегляд
Как обойти FRP блокировку на TCL 20 5G
27 серпня 20211 687 переглядів
Как идёт PUBG на TCL 20 5G
31 серпня 2021148 переглядів
Как сбросить все настройки до заводских TCL 20 5G
30 серпня 2021692 перегляда
Как изменить мелодию звонка на TCL 20 5G / Выбрать рингтон
18 серпня 2021290 переглядів
Как поменять тему на TCL 20 5G / Другая тема
25 серпня 2021249 переглядів
Как вставить симку в TCL 20 5G / Найти слот для SIM карты
19 серпня 2021853 перегляда
Как скачать и установить гугл объектив на TCL 20 5G / Найти предмет с фото
4 вересня 2021658 переглядів
Как настроить телефон TCL 20 5G / Первый запуск смартфона
22 серпня 2021688 переглядів
Как войти в режим фастбут на TCL 20 5G / Запустить режим загрузки
4 вересня 2021177 переглядів
Google Pixel 4a vs TCL 20 Pro 5g! Watch Out Pixel?!
12 липня 20211 330 переглядів
GCam Budget Comparison and Benchmark (TCL 20 Se vs Samsung A03s vs Nord N200 5g)
6 січня 20221 093 перегляда
Unboxing TCL 20 PRO 5G First Look First Impressions Apps
4 липня 20211 012 переглядів
Axessorize TCL 20 Pro 5G Pro Tech Case
24 липня 2021351 перегляд
TCL 20 Pro 5G LIVE CAMERA TEST REVIEW Q&A
6 липня 2021320 переглядів
#SGGQA 212: TCL 20 Pro 5G, Snapdragon 888 Plus, Audeze Mobius Revisit, WD Drives getting NUKED!
29 червня 20211 077 переглядів
TCL 20 Pro 5G & Axessorize Pro Tech Case - Unboxing!
13 липня 20211 073 перегляда
How Fortnite work in TCL 20 5G? (Screen Recording Game) Check the Quality of the Game
28 серпня 2021336 переглядів
Call of Duty on TCL 20 Pro 5G - Call of Duty Gameplay
29 вересня 20211 081 перегляд
TCL 20 5G Asphalt 9 Legends Test - Game Race Performance & FPS Checkup
22 жовтня 2021538 переглядів
TUDIA DualShield Case for TCL 20 Pro 5G
17 вересня 20211 361 перегляд
Tempered Glass Screen Protector For TCL 20 PRO 5G
16 серпня 20212 892 перегляда
TCL Introduce 20 Series Handsets At CES 2021 | TCL 20 5G and TCL 20 SE
11 січня 20211 859 переглядів
TCL 20 5G - More 5G Devices Coming
28 листопада 20201 277 переглядів
How to Do Soft Reset on TCL 20 5G – Force Restart
29 серпня 20211 406 переглядів
TCL 20 Series - Press Kit Unboxing - TCL 20 Pro 5G, TCL 20S & TCL 20SE Unboxing
28 червня 20215 546 переглядів
OPPO Reno 5 5G vs TCL 20 SE ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 765G vs Snapdragon 460
27 травня 2021464 перегляда
TCL 20 Pro 5G recenzja - interesujący średniak z dopracowaną nakładką | Robert Nawrowski
7 травня 202111 127 переглядів
TCL 20 Pro 5G. Bardzo fajny, pytanie za ile...
14 квітня 202122 257 переглядів
Realme 7 5G vs TCL 20 SE ❗❗❗ | Speed Test | MediaTek Dimensity 800U vs Snapdragon 460
27 квітня 2021575 переглядів
TCL 20 SE vs Oppo A54 5G ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 460 vs Snapdragon 480
21 серпня 2021809 переглядів
INNY niż inni - Recenzja TCL 20 Pro 5G
4 листопада 20217 293 перегляда
TCL 20 SE vs Samsung Galaxy A32 5G ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 460 vs Dimensity 720
30 травня 20215 575 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана