Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 49Фото 20 |
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 700
Камера:3 модулі, 48 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Xiaomi Redmi Note 10 5G 8/128Gb Graphite Gray | 6 299 грн. |
Xiaomi Redmi Note 10 5G 8/128Gb Chrome Silver | 6 299 грн. |
Xiaomi Redmi Note 10 5G 8/128Gb Aura Green | 6 299 грн. |
Xiaomi Redmi Note 10 5G 8/128Gb Nighttime Blue | 6 299 грн. |
2 1 4 1 |
Гарний телефон за свої гроші Телефон працює, для свого часу чудово, є у подруги користувався ним місяць, працює відмінно, але не для ігор _ Процесор, створений не для ігор раніше був нормальний а зараз застарів den9chik: користуюся Xiaomi Redmi Note 10 5G 128GB/4GB менше місяця |
Гарний бюджетний телефон. Має необхідні зараз функції як телефону, так і розумного пристрою. Чи то я так мінімально його навантажую, чи мені щастити, чи ще щось, а нарікань жодних за майже 2 роки користування. Радує відсутністю гальмування, функцією NFC, можливість покерувати домашньою технікою ним замість пультів, батареєю. Наявність прозрачного чохла в коробці понравилася, тепер можна підкладати будь-які малюнки на спинку телефону і не витрачати грошей на його нові одягу. Велика батарея; NFC; IPS екран із 90 Гц частотою оновлення; IrDa; датчик наближення; сканер відбитка пільця знаходиться збоку на кнопці живлення; можливість збільшення ОЗУ за рахунок постійної пам'яті, хоча й під питання, чи дійсно це працює; кількість постійної пам'ят; камери. Нагрівається під час заряджання; відсутність індикатора сповіщень; немає можливості встановити дві сімки та карту пам'яті одночасно, оскільки слот для них є гібридним. Olesia: користуюся Xiaomi Redmi Note 10 5G 128GB/4GB більше року |
Кумедна ситуація, у мене був Samsung а10с і він стояв 4 тис., а ця хрень коштує 7 тис. і працює гірше! Якщо той телефон рік попрацював і він нормально себе почував, то цей рік попрацював і вже має проблеми.
Оперативку витрачає хрін зрозумій на що, кладе як погань несусвітня і багів просто дохрена але це швидше до претензії, а так телефон нормальний Гарний дизайн, гарне ПЗ Лагає як шматок батона Вячеслав Шевченко: користуюся Xiaomi Redmi Note 10 5G 128GB/4GB більше року |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi Note 10 5G
Ціни на Xiaomi Redmi Note 10 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 10 5G 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 299 грн. | 7 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 499 грн. | 55 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 5 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 8 ГБ | від 6 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 10 5G 256 ГБ / 8 ГБ | від 5 899 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →