Смартфон Poco X5 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 12Фото 9 |
Poco X5 128 ГБ / 6 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:3 модулі, 48 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:189 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco X5 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 84 →POCO X5 5G 6/128 Black | 7 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco X5 5G 6/128GB Green (Global) | 7 199 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco X5 5G 6/128GB Dual Sim Green EU Poco X5 5G 6/128GB Gr | 6 974 грн. |
Poco Xiaomi X5 5G 6/128GB Blue EU | 7 688 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco X5 5G 6/128GB Green (Global) | 7 099 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 2 2 |
Телефон дуже гарний як для дитини тяне дуже гарні ігри він більш для ігор Потужність Камера |
Купивши цей телефон 8/256 ГБ чудовий телефон пубг можна грати на високой якості лагу не має жодного швидкий не підвисає взагалі після години в пубг не нагрівся від слова тому виставивши приблизно на 30% Швидка зарядка, швидкість телефону, екран Камера не можу сказати що пряма повна фігня але на 7/10 Віталій Габрильчук: користуюся Poco X5 256GB менше місяця |
У мене вже три роки. Працює добре. Одного разу сам перезавантажився. Після нової прошивки проблеми більше не було. Добрий процесор. Тягне всі програми та ігри. Поганий фукус відео. Слабка камера. Ярослав Сиомак: користуюся Poco X5 256GB більше року |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
21 серпня 2023, 19:25
Poco x5 5g 6/128 vs realme 10 pro 8/256 #
доброго дня! порадьте що краще купити poco x5 5g 6/128 чи realme 10 pro 8/256 для ігор та додатків. дякую.
20 червня 2023, 15:58
Що краще брати для ігор і для производительности приложений #
Що краще брати моторола джи 72 чи поко х5 чи поко х5 про чи редми ноте 10 про
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Poco X5
Ціни на Poco X5 |
---|---|---|---|---|
Poco X5 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 653 грн. | 84 пропозиції | ||
Poco X5 256 ГБ / 8 ГБ | від 7 599 грн. | 94 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →