Смартфон TCL 10 Plus 64 ГБ / 6 ГБ
Відео 35Фото 13 |
Закрити
Шапка
TCL 10 Plus 64 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.47 ", вигнутий, 2340x1080 (19.5:9), 398 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 665
Камера:4 модулі, 48 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:172 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Відеоогляди
TCL 10 Plus'ı 1 Ay Boyunca Kullandık! İşte TCL 10 Plus Uzun Kullanım Testi!
26 жовтня 202048 250 переглядів
Análise do TCL 10 Plus — a alternativa dentro da gama intermédia
1 вересня 202022 371 перегляд
Обзор TCL 10 Pro
9 липня 202011 023 перегляда
TCL 10 Plus is Finally Here!
21 липня 20208 924 перегляда
Обзор смартфона TCL 10 Plus
14 січня 202242 138 переглядів
Как обойти блокировку экрана на TCL 10 Plus / Сброс пароля на TCL
28 жовтня 2020778 переглядів
Как сделать скриншот на TCL 10 Plus / Фото экрана на TCL
28 жовтня 2020485 переглядів
Как записывать экран на TCL 10 Plus / Запись видео с экрана
28 жовтня 2020193 перегляда
Тест производительности GeekBench на TCL 10 Plus / Как TCL 10 Plus справляется с GeekBench?
29 жовтня 2020101 перегляд
Как войти в ночной режим на TCL 10 Plus / Фильтр синего света
28 жовтня 2020114 переглядів
Смена обоев на TCL 10 Plus / Как поменять фоновую картинку экранов на TCL 10 Plus?
29 жовтня 2020136 переглядів
Как перенести данные на TCL 10 Plus с другого смартфона / Перенос файлов
12 листопада 2020989 переглядів
Как выполнить первоначальную настройку на TCL 10 Plus / Конфигурация устройства
28 жовтня 2020682 перегляда
Как очистить кэш на TCL 10 Plus? / Удаление cache-файлов на TCL 10 Plus
29 жовтня 2020304 перегляда
Как добавить и удалить аккаунт Google на TCL 10 Plus / Учётные записи
28 жовтня 2020907 переглядів
TCL 10 PLUS Unboxing || Stunning AMOLED Display & Slim Body || Daday Vlogs
18 лютого 2022678 переглядів
TCL 10 Pro - Unboxing and First Impressions
14 травня 2020666 переглядів
TCL 20L Plus Unboxing @ExoTvchannel
28 лютого 20223 688 переглядів
TCL 10 5G UW unboxing: a 5G phone for just $400?
27 жовтня 2020942 перегляда
فتح صندوق واستعراض سريع لهاتف TCL 10 Plus
14 червня 2022522 перегляда
TCL 10L Unboxing/Review
1 липня 2020738 переглядів
TCL 10 SE Price In Pakistan || Review+Specs+Release Date || Urdu & Hindi.
17 вересня 20201 466 переглядів
TCL Display Comparison – TCL 10 Plus vs TCL 10 SE
29 жовтня 20201 364 перегляда
TCL 10 Pro Update!
13 червня 20209 747 переглядів
How to Change Wallpaper on TCL 10 Plus – Home Screen Update
29 грудня 20201 711 переглядів
How to Locate IMEI & Serial Number in TCL 10 PLUS – IMEI Status
26 грудня 20203 006 переглядів
TCL 30 PLUS
3 травня 202215 416 переглядів
TCL 10 Plus. Świetny ekran, niezła reszta
28 листопада 202041 438 переглядів
TCL 10 Pro. Na razie ciekawostka...
18 липня 202043 692 перегляда
TCL 30SE - recenzja smartfona
1 березня 202210 363 перегляда
TCL 10 Plus kutu açılışı - Tasarımı şahane ama...
28 серпня 202077 473 перегляда
Samsung A71 vs Tcl 10 Pro Comparison Speed Test
24 жовтня 202063 740 переглядів
TCL 10 PLUS Unboxing // Stunning AMOLED Display & Slim Body for €300
24 вересня 202049 345 переглядів
TCL 10 Plus Unboxing – Overview & Description
5 грудня 202031 594 перегляда
Распаковка TCL 10 Plus / Обзор телефона, первые впечатления
24 жовтня 202014 801 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 713 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 599 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 938 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП