Смартгодинник
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular
Відео 15Фото 76 |
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular
2022 рікWatch 8NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSкартиBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:430x352 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Новий покращений процесор Apple S8. Підтримка UWB (Ultra-Wide Band) для швидкої передачі даних. Поліпшені алгоритми для аналізу та передбачення циклів жіночого здоров'я.
Від версії Ultra відрізняється матеріалом корпусу, роздільною здатністю екрану, одноканальної GPS та відсутністю просунутих інструментів для дайвінгу та екстремальних гірських походів.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular
Усі ціни 69 →Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm PRODUCT RED Aluminum Case w. PROD | 14 079 грн. |
Apple Watch Series 8 41mm GPS+LTE (PRODUCT) Red Aluminum Case with (PRODUC | 14 999 грн. |
Apple Watch Series 8 41mm GPS+LTE (PRODUCT) Red Aluminum Case with (PRODUC | 14 399 грн. |
Смарт-часы Apple Watch Series 8 GPS + Cellular, 41mm Starlight Aluminium C | 16 542 грн. |
Apple Watch Series 8 LTE 41mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport | 13 907 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular:
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів.
- Режим енергозбереження автономної роботи до 36 годин.
- Підтримка міжнародного роумінгу
Модификації Apple Watch 8 Aluminum
Ціни на Apple Watch 8 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm | від 10 476 грн. | 205 пропозицій | ||
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular | від 13 504 грн. | 72 пропозиції | ||
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm | від 12 297 грн. | 207 пропозицій | ||
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm Cellular | від 14 099 грн. | 54 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →