Кондиціонер TCL Elite TAC-09CHSD/XA82I 26 м²
Фото 7 |
TCL Elite TAC-09CHSD/XA82I 26 м²
26 м²34 м²
2021 рікElite Series XA82 (дизайнерський, інвертор, обігрів -20)9000 BTUінверторрозумний дімI Feelробота в сильну спекуробота в сильний мороздуже тихийA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:800/699 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Elite TAC-09CHSD/XA82I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TCL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TCL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TCL Elite TAC-09CHSD/XA82I 26 м²
Усі ціни 7 →Кондиционер TCL TAC-09CHSD/XA82I Black Inverter R32 Wi-Fi Ready | 18 398 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) TCL TAC-09CHSD/XA82I Grey-Black Inver | 20 399 грн. |
Кондиционер TCL ELITE TAC-09CHSD/XA82I Black Inverter R32 WI-FI | 19 699 грн. |
TCL TAC-09CHSD/XA82I BLACK INVERTER R32 WI-FI READY | 20 005 грн. |
Настінний кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82I Grey-Black Inverter, R32, WI-FI | 19 699 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) TCL TAC-09CHSD/XA82I Black Inverter R | 23 200 грн. |
Кондиционер TCL ELITE TAC-09CHSD/XA82I Grey-Black Inverter R32 WI-FI Ready | 18 399 грн. |
Модификації TCL Elite TAC-09CHSD/XA82I
Ціни на TCL Elite TAC-09CHSD/XA82I |
---|---|---|---|---|
TCL Elite TAC-09CHSD/XA82I 26 м² | від 17 900 грн. | 8 пропозицій | ||
TCL Elite TAC-12CHSD/XA82I 34 м² | від 18 800 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →