Карта пам'яті Team Group microSDHC Class 10 8 ГБ
Team Group microSDHC Class 10 8Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group microSDHC Class 10 8 ГБ
Усі ціни 7 →Team 8Gb microSDHC class 10 (TUSDH8GCL1003) TUSDH8GCL1003 | 170 грн. |
Team 8 GB microSDHC Class 10 TUSDH8GCL1002 | 199 грн. |
Карта пам'яті Team 8GB Class 10 (TUSDH8GCL1003) | 119 грн. |
Карта пам'яті Team 8Gb microSDHC class 10 (TUSDH8GCL1003) (188560) | 264 грн. |
Team 8 GB microSDHC Class 10 + SD Adapter TUSDH8GCL1003 | 199 грн. |
Карта пам'яті MicroSDHC 8GB Class 10 Team + SD-adapter (TUSDH8GCL1003)- | 150 грн. |
Карта пам'яті MicroSDHC 8GB Class 10 Team + SD-adapter (TUSDH8GCL1003)- | 130 грн. |
TEAMGROUP Team. 32 GB картка пам'яті сама удалили,тобто не зберегла всі 32 гб файлів,фільміі,документів,і тд!!ЩО ДЕЛАТИ?! TEAMGROUP Team. 32 GB картка пам'яті сама удалили,тобто не зберегла всі 32 гб файлів,фільміі,документів,і тд!!ЩО ДЕЛАТИ?! TEAMGROUP Team. 32 GB картка пам'яті сама удалили,тобто не зберегла всі 32 гб файлів,фільміі,документів,і тд!!ЩО ДЕЛАТИ?! |
Всім доброго дня. Купивши це диво у жовтні 2018р. Вже за тиждень довелося через кардрідер її реанімувати. А через місяць вона вийшла з ладу. Здавши її до СЦ, і через 1,5 міс. очікування (!!!) її замінили на нову аналогічну модель. Нова карта так само через +/- тиждень заглючила. щодо недорога не витримує активного навантаження. постійно злітає файлова система. користуюся Team Group microSDHC Class 10 32Gb кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Team Group microSDHC Class 10
Ціни на Team Group microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Team Group microSDHC Class 10 8 ГБ | від 119 грн. | 7 пропозицій | ||
Team Group microSDHC Class 10 16 ГБ | від 150 грн. | 5 пропозицій | ||
Team Group microSDHC Class 10 32 ГБ | від 175 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →