Карта пам'яті Team Group microSDHC Class 10 16 ГБ
Team Group microSDHC Class 10 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group microSDHC Class 10 16 ГБ
microSDHC карта 16GB Team class10 з SD адаптером (TUSDH16GCL1003) TUSDH16G | 149 грн. |
Карта пам'яті Team Group Memory Card MicroSDHC 16 Gb Class 10 | 174 грн. |
Карта пам'яті Team Group Memory Card MicroSDHC 16 Gb Class 10 | 176 грн. |
Карта MicroSD Team Group Memory Card MicroSDHC 16 Gb Class 10 | 172 грн. |
Карта пам'яті Team 16Gb microSDHC class 10 (adapter SD) | 150 грн. |
TEAMGROUP Team. 32 GB картка пам'яті сама удалили,тобто не зберегла всі 32 гб файлів,фільміі,документів,і тд!!ЩО ДЕЛАТИ?! TEAMGROUP Team. 32 GB картка пам'яті сама удалили,тобто не зберегла всі 32 гб файлів,фільміі,документів,і тд!!ЩО ДЕЛАТИ?! TEAMGROUP Team. 32 GB картка пам'яті сама удалили,тобто не зберегла всі 32 гб файлів,фільміі,документів,і тд!!ЩО ДЕЛАТИ?! |
Всім доброго дня. Купивши це диво у жовтні 2018р. Вже за тиждень довелося через кардрідер її реанімувати. А через місяць вона вийшла з ладу. Здавши її до СЦ, і через 1,5 міс. очікування (!!!) її замінили на нову аналогічну модель. Нова карта так само через +/- тиждень заглючила. щодо недорога не витримує активного навантаження. постійно злітає файлова система. користуюся Team Group microSDHC Class 10 32Gb кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Team Group microSDHC Class 10
Ціни на Team Group microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Team Group microSDHC Class 10 8 ГБ | від 100 грн. | 22 пропозиції | ||
Team Group microSDHC Class 10 16 ГБ | від 149 грн. | 6 пропозицій | ||
Team Group microSDHC Class 10 32 ГБ | від 175 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →