SSD Team Group GX2 T253X2256G0C101 256 ГБ
Відео 8Фото 4 |
Team Group T253X2256G0C101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group GX2 T253X2256G0C101 256 ГБ
Усі ціни 35 →Накопичувач SSD 256GB Team GX2 2.5" SATAIII TLC (T253X2256G0C101) T253X225 | 739 грн. |
SSD диск Team GX2 256GB 2.5" SATAIII TLC (T253X2256G0C101) T253X2256G0C101 | 744 грн. |
Ssd накопичувач Team GX2 256 GB (T253X2256G0C101) | 1 362 грн. |
SSD-накопичувач Team GX2 256GB 2.5" SATAIII TLC (T253X2256G0C101) | 939 грн. |
Team GX2 256 GB (T253X2256G0C101) | 763 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Team Group GX2 T253X2256G0C101
Ціни на Team Group GX2 T253X2256G0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group GX2 T253X2128G0C101 128 ГБ | від 495 грн. | 28 пропозицій | ||
Team Group GX2 T253X2256G0C101 256 ГБ | від 736 грн. | 37 пропозицій | ||
Team Group GX2 T253X2512G0C101 512 ГБ | від 1 135 грн. | 35 пропозицій | ||
Team Group GX2 T253X2001T0C101 1 ТБ | від 2 448 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →