SSD Team Group GX1 T253X1120G0C101 120 ГБ
Відео 6Фото 4 |
Team Group T253X1120G0C101 |
|
Твердотільний накопичувач виробництва Team Group можна віднести до рішень початкового цінового сегмента. Це SSD на 120 ГБ (у продажу також зустрічаються більш місткі варіації від 240 до 960 ГБ) у форм-факторі 2.5 дюйма з інтерфейсом SATA 3. Товщина корпусу в 7 мм дозволяє встановлювати модель не тільки в настільні ПК, але і в ноутбуки, причому в якості альтернативи штатному жорсткому диску або доповнення до нього, що збільшує сумарне сховище даних.
Апаратною основою SSD Team Group GX1 t253x1120g0c101 120 ГБ виступає флеш-пам'ять TLC в зв'язці з простим контролером без окремого буфера пам'яті. Пропускна здатність при зчитуванні даних досягає 500 МБ/ з, а при записі — 320 МБ/з, що до 4 разів перевершує можливості HDD. До інших особливостей відноситься підтримка технології Trim і моніторингу S. M. A. R. T, збалансована для свого класу надійність (3 роки гарантії і ресурс гарантованого перезапису в 60 ТБ). Відповідно і рекомендувати SSD можна для модернізації систем з жорсткими дисками або складання офісних або домашніх ПК початкового рівня.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
оно работает цена, за 500 норм бы было janu0320: користуюся Team Group T253X1240G0C101 менше місяця |
Модификації Team Group GX1 T253X1120G0C101
Ціни на Team Group GX1 T253X1120G0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group GX1 T253X1120G0C101 120 ГБ | від 669 грн. | 2 пропозиції | ||
Team Group GX1 T253X1240G0C101 240 ГБ | від 754 грн. | 17 пропозицій | ||
Team Group GX1 T253X1480G0C101 480 ГБ | від 1 233 грн. | 39 пропозицій | ||
Team Group GX1 T253X1960G0C101 960 ГБ | від 4 527 грн. | 1 пропозиція |
ps- у кого не будет виден диск при подключении, мой компьютер-управление-управление дисками-создать новый том