SSD A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R 256 ГБ
Відео 24Фото 5 |
A-Data ASU650SS-256GT-R 2021 рікUltimate (3D NAND) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R 256 ГБ
Усі ціни 36 →Накопитель SSD 2.5" 256GB ADATA (ASU650SS-256GT-R) | 1 002 грн. |
SSD ADATA 256GB 2.5" SU650 SATAIII 3D TLC (ASU650SS-256GT-R) ASU650SS-256G | 819 грн. |
SSD-накопичувач ADATA Ultimate SU650 256GB 2.5" SATA (ASU650SS-256GT-R) | 859 грн. |
ADATA Ultimate SU650 256 GB (ASU650SS-256GT-R) | 876 грн. |
ADATA 2.5" 256GB ASU650SS-256GT-R | 869 грн. |
ще 20 пропозицій
8 0 1 3 |
Хороша швидкість для старого sata2 Шукайте як засунути 2.5 в 3 Nicky: користуюся A-Data ASU650SS-240GT-C менше місяця |
хороший ссд у всіх брак і вмирає а в мене третій рік добре завантажує вінду і нічого не гріється всі немає Иван Маханько: користуюся A-Data ASU650SS-120GT-C більше року |
Придбали більше 100шт. таких, протягом місяця померло 20шт. і продовжують помирати по одному Немає Напрацювання на відмову мінімальне Кількість браку зашкалює Alexandr Kuziv: користуюся A-Data ASU650SS-120GT-C кілька місяців |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R
Ціни на A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C 120 ГБ | від 504 грн. | 26 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-C 240 ГБ | від 779 грн. | 54 пропозиції | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R 256 ГБ | від 800 грн. | 36 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-480GT-C 480 ГБ | від 1 359 грн. | 55 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-512GT-R 512 ГБ | від 1 454 грн. | 43 пропозиції | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-960GT-C 960 ГБ | від 2 059 грн. | 36 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1TT-R 1 ТБ | від 2 255 грн. | 37 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-2TT-R 2 ТБ | від 6 273 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Sata2