SSD Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 ГБ
Відео 5Фото 4 |
Silicon Power SP240GBSS3S55S25 120 ГБ240 ГБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 ГБ
Усі ціни 19 →Silicon Power Slim S55 240 GB (SP240GBSS3S55S25) | 789 грн. |
SSD накопитель Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 | 797 грн. |
Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 | 849 грн. |
Silicon Power SP240GBSS3S55S25 | 788 грн. |
Накопитель SSD 240GB Silicon Power Slim S55 2.5" SATAIII TLC (SP240GBSS3S5 | 802 грн. |
10 7 6 17 |
Тихий, спритний, не дорогий Немає Віктор С.: користуюся Silicon Power SP240GBSS3S55S25 кілька місяців |
Купив цю модель під систему. Ноутбук запускається значно швидше, ніж на HDD. За півроку користування дефектами не виявив. Швидкість роботи ------- Дмитрий: користуюся Silicon Power SP120GBSS3S55S25 кілька місяців |
Не раджу цю модель. За три місяці висипалося 65% секторів. Контроль йде програмою Hard Disk Sentinel. Здоров'я диска залишилося 35%. Диск тупо під систему. Вінда 10 швидше жере саме цей диск. Кожні 2 _ 3 дні бід сектор. Заявлена швидкість відповідає на 100% Три роки гарантії. Але по-моєму він і року не проживе. Швидко сипеться. Може, так потрапив, але факт такий є. До завершення гарантії не доживе. Александр Лябах: користуюся Silicon Power SP120GBSS3S55S25 кілька місяців |
Історичний екскурс
Silicon Power Slim S55 — найбільш «ветераністий» і водночас найбільш «загадковий» SSD на ринку. Перша його версія надійшла в продаж в далекому 2014 році і будувалася на популярному тоді контролері SandForce SF-2281. Потім послідували варіації з більш прогресивними контролерами Phison S8 і S9, що навчилися однаково швидко працювати зі стисливими і нестисливими даними. Торішні версії ґрунтувалися вже на Phison S10 і Silicon Motion SM2246, що було викликано перекладом S55 з пам'яті MLC на TLC (попередні контролери її просто не підтримували).
Гра в наперстки
Нарешті, новітня ітерація Silicon Power Slim S55 зразка 2018 року перейшла на пам'ять 3D TLC (трохи швидше планарної TLC) і відразу три контролера: Silicon Motion SM2258, Phison S11 і Marvell 88NV1120. Загальною їхньою характеристикою є «безбуферність»: невеликий кеш у кожного з них, звичайно, є, але зовнішнім чипом ОЗП-пам'яті вони в цілях економії не доповнюються. Лінійні швидкості теж приблизно однакові: в середньому 460 і 370 МБ/с для читання і запису.
Менше знаєш — міцніше спиш
А ось механізми роботи SLC-кешування істотно відрізняються. Так, у Silicon Motion SM2258 об'єм SLC-кеша дорівнює 30 відсоткам від об'єму накопичувача (при переповненні кеша швидкість запису падає до 100 МБ/с). Тоді як у Phison S11 і Marvell 88NV1120 кеш строго фіксованого розміру — 4 ГБ. Причому відрізнити за зовнішнім виглядом або маркування різні версії Silicon Power Slim S55 не можна — виходить своєрідна лотерея. У виправдання можемо сказати, що за весь час перебування на ринку S55 був, є і, мабуть, буде одним з найбільш доступних SSD, причому з напрочуд низьким відсотком браку (мабуть, у компанії Silicon Power добре налагоджений контроль якості на виробництві). А для невимогливого середньостатистичного покупця різниці між контролерами за великим рахунком немає.
Модификації Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25
Ціни на Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 120 ГБ | від 488 грн. | 22 пропозиції | ||
Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 ГБ | від 739 грн. | 20 пропозицій |
Звичайні HDD дістали своїм тріском, дійшло до того, що гвинт перекрикував всі кулера разом узяті.
Взяв собі такий SSD на 240 Гб, цілком задоволений, тепер тиша в кімнаті, краса.
У комплекті нічого не було, тільки SSD у коробочці під блістером.
Накопичувач підключений до SATA 3, заміряв спеціально для вас швидкість зчитування та запису за допомогою програми CrystalDiskMark.
Read – 545 Mb/s, Write – 423 Mb/s.
Як бачимо показники трохи навіть відрізняються від того, що заявлено в характеристиках виробником і це приємно. Так, ціна цілком прийнятна, теж приємний момент.
Для порівняння під диск С у мене стоїть Kingston A400, 120 Gb, там:
Read – 514 Mb/s, Write – 285 Mb/s.