SSD Team Group PD1000 T8FED6512G0C108 512 ГБ
Фото 4 |
Team Group T8FED6512G0C108 |
|
Стійкість до ударів у відповідності з військовим стандартом MIL-STD-810G 516.6. Захист від води, пилу і високого тиску відповідно до стандарту IP68.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group PD1000 T8FED6512G0C108 512 ГБ
Усі ціни 30 →Зовнішній SSD накопичувач TEAM PD1000 512GB (T8FED6512G0C108) | 2 179 грн. |
Накопичувач зовнішній SSD USB-C 512GB Team PD1000 (T8FED6512G0C108) T8FED6 | 2 225 грн. |
SSD диск USB-C 512GB Team PD1000 (T8FED6512G0C108) T8FED6512G0C108 | 2 198 грн. |
Team PD1000 512 Gb (T8FED6512G0C108) | 2 224 грн. |
Team PD1000 512 Gb (T8FED6512G0C108) | 2 162 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →