SSD Team Group MP44L TM8FPK001T0C101 1 ТБ
Відео 3Фото 4 |
Team Group TM8FPK001T0C101 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group MP44L TM8FPK001T0C101 1 ТБ
Усі ціни 16 →Накопичувач SSD 1TB Team MP44L M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D SLC (TM8FPK001T0C10 | 2 748 грн. |
Накопитель SSD Team MP44L 1TB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D SLC (TM8FPK001T0C101 | 2 748 грн. |
Team MP44L 1TB (TM8FPK001T0C101) | 2 894 грн. |
Team MP44L 1TB (TM8FPK001T0C101) | 2 814 грн. |
SSD накопитель Team mp44l 1tb m.2 2280 PCIe 4.0 x4 3d slc (tm8fpk001t0c101 | 2 932 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Team Group MP44L TM8FPK001T0C101
Ціни на Team Group MP44L TM8FPK001T0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group MP44L TM8FPK001T0C101 1 ТБ | від 2 706 грн. | 16 пропозицій | ||
Team Group MP44L TM8FPK002T0C101 2 ТБ | від 5 768 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →