SSD Team Group MP33 M.2 TM8FP6002T0C101 2 ТБ
Відео 13 |
Team Group TM8FP6002T0C101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group MP33 M.2 TM8FP6002T0C101 2 ТБ
Усі ціни 30 →Накопичувач SSD 2TB Team MP33 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (TM8FP6002T0C101 | 4 480 грн. |
SSD диск Team MP33 2TB M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (TM8FP6002T0C101) TM8FP | 4 496 грн. |
Team MP33 2 Tb (TM8FP6002T0C101) | 4 660 грн. |
Team MP33 2 Tb (TM8FP6002T0C101) | 4 529 грн. |
SSD накопитель Team mp33 2tb m.2 PCIe 3.0 (tm8fp6002t0c101) | 4 711 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Team Group MP33 M.2 TM8FP6002T0C101
Ціни на Team Group MP33 M.2 TM8FP6002T0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group MP33 M.2 TM8FP6128G0C101 128 ГБ | від 736 грн. | 29 пропозицій | ||
Team Group MP33 M.2 TM8FP6256G0C101 256 ГБ | від 1 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Team Group MP33 M.2 TM8FP6512G0C101 512 ГБ | від 1 449 грн. | 29 пропозицій | ||
Team Group MP33 M.2 TM8FP6001T0C101 1 ТБ | від 2 951 грн. | 2 пропозиції | ||
Team Group MP33 M.2 TM8FP6002T0C101 2 ТБ | від 4 465 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →