SSD Apacer AS2280P4U AP2TBAS2280P4U-1 2 ТБ
Відео 3 |
Apacer AP2TBAS2280P4U-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280P4U AP2TBAS2280P4U-1 2 ТБ
Усі ціни 47 →Накопитель SSD M.2 2280 2TB Apacer (AP2TBAS2280P4U-1) | 5 401 грн. |
Накопичувач SSD 2TB Apacer AS2280P4U M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP2TBAS2 | 4 331 грн. |
SSD диск Apacer AS2280P4U 2TB M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP2TBAS2280P4U- | 4 409 грн. |
Ssd накопичувач Apacer AP2TBAS2280P4U-1 | 5 208 грн. |
Apacer 2 Tb AP2TBAS2280P4U-1 | 4 566 грн. |
ще 20 пропозицій
заказав на 512 g. неробочий хочу повернути немаэ бракований |
Купивши, щойно встановивши.
Чи не найдешевший ssd об'ємом 1тб (якщо не брати ноунеймів) присутній на ринку. Прогнавши через CrystalDiskInfo, дані у футері. Ціна, швидкість та їх співвідношення. Відсутність кріпильного винта у комплекті, але це не недолік, а просто майте на увазі, що треба буде десь знайти. |
Цей SSD можна порівняти за ціною з Kingston NV1 (1.700 грн.), але значно обходить його за швидкостями і не тільки.
Він дешевший приблизно на 1.000 грн. за Samsung 970 EVO Plus (2.800 грн.), але за швидкістю читання обходить його на 9-10%, але при цьому поступаючись тій швидкості запису, яка є насправді (приблизно на 17-20% повільніше за SSD від Samsung. На 40 %, якщо судити лише за заявленими характеристиками). Чи варто переплачувати 1000 грн., вирішуйте самі. За якість компонентів не обізнаний, але те, що отримав у результаті, мене цілком влаштовує. Судячи з заявлених характеристик, він має бути довговічнішим, ніж вищезгадані SSD, але перевірити це досить складно. Купував за 1.900 грн. Не відповідає заявленим характеристикам. Швидкість читання відповідає заявленій і навіть на 1-2% більше, а от
швидкість запису на 19-20% більше заявленої. Можливо, мені попався вдалий екземпляр, або ще не пройшло достатньо часу, щоб він трохи зносився. Чи не виявив. Богдан Лисін: користуюся Apacer AP512GAS2280P4U-1 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Apacer AS2280P4U AP2TBAS2280P4U-1
Ціни на Apacer AS2280P4U AP2TBAS2280P4U-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4U AP256GAS2280P4U-1 256 ГБ | від 1 003 грн. | 16 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4U AP512GAS2280P4U-1 512 ГБ | від 1 759 грн. | 7 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4U AP1TBAS2280P4U-1 1 ТБ | від 2 378 грн. | 54 пропозиції | ||
Apacer AS2280P4U AP2TBAS2280P4U-1 2 ТБ | від 4 331 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →