Сейф TECHNOMAX GT/3B
TECHNOMAX GT/3B 7 л ключ 7 л код |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TECHNOMAX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TECHNOMAX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TECHNOMAX GT/3B
Усі ціни 6 →Сейф встраиваемый Technomax GT/3B | 13 400 грн. |
Сейф встраиваемый TECHNOMAX GT/3B | 13 401 грн. |
Сейф встраиваемый TECHNOMAX GT/3B+Бесплатная доставка | 13 401 грн. |
Сейф Technomax GT/3B (100382) | 13 401 грн. |
Сейф вбудований Technomax GT/3B | 13 401 грн. |
Додаткові функції і можливості сейфа TECHNOMAX GT/3B:
- Наявність аварійного майстер-ключа
- Модель GT/3BP — електронний замок має функцію автоматичного блокування на деякий інтервал часу після трьох невдалих спроб ввести правильної код
Модификації TECHNOMAX GT/3B
Ціни на TECHNOMAX GT/3B |
---|---|---|---|---|
TECHNOMAX GK/3B | від 8 813 грн. | 9 пропозицій | ||
TECHNOMAX GT/3B | від 13 400 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →