Смартфон Tecno Pop 4 32 ГБ / 2 ГБ (BC2)
Відео 22Фото 10 |
Аскетичний смартфон зі ставкою на доступність максимально широкій аудиторії і тривалий термін роботи без електричної «заправки». Заслуга «живучості» апарата — потужне енергетичне ядро в особі акумуляторної батареї ємністю 5000 мАгод. «За паспортом» для моделі прописано 23.6 годин роботи в режимі телефонних розмов і 69.2 години автономності в режимі аудіоплеєра. В іншому перед нами з'являється типовий скромняга з «залізом» базової ланки, 2/32 ГБ пам'яті і зовсім невисокою роздільною здатністю 6-дюймового екрану (960х480 пікселів).
Щоб смартфон без заминок справлявся з покладеними на плечі завданнями повсякденного характеру, його робота налагоджена під початком полегшеної операційної системи Android 10 Go Edition. Фотографічну сторону питання Tecno Pop 4 являють простацькі «одноокі» камери: 5 МП спереду і на 8 МП ззаду (в компанії фотоспалаху). Також на заднику мобільного пристрою знаходиться кругла площадка дактилоскопічного сенсора для ідентифікації користувача по відбитку пальця.
Купити Tecno Pop 4 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 6 →Tecno POP 4 LTE BC1s 2/32Gb Black | 3 999 грн. |
Tecno POP 4 32 Гб Blue (4895180764073) 4895180764073 | 2 399 грн. |
Смартфон Tecno POP 4 BC1s 2/32GB Dual Sim (Slate Grey) UA-UCRF [64670] | 4 466 грн. |
Tecno POP 4 LTE BC1s 2/32Gb Aqua Blue | 3 999 грн. |
(УЦІНКА)Смартфон TECNO POP 4 LTE (BC1s) 2/32Gb Dual SIM Slate Grey ** Допр | 3 499 грн. |
Смартфон Tecno Pop 4 BC2c 2/32GB Dual SIM Ice Lake Green (4895180763106) | 3 198 грн. |
1 3 0 0 |
Користуюся протягом 2 років, можу сказати що телефон дуже слабкий, не енергоефективний та не надійний впустивши його на траву з 1 метра весь екран розбився. Ціна Чотирьох ядерний процесор, мало пам'яті, часто зависає, не надійний. Микола: користуюся Tecno Pop 4 більше року |
якщо ви не граєте в ігри то беріть, а так він дуже слабкий інода зависає батарея дуже слабкий. Андрій Алавердян: користуюся Tecno Pop 4 більше року |
Телефон чисто зателефонувати комусь, за ці гроші можна і краще щось знайти Автономність Дуже повільна зарядка близько 7 годин Денис: користуюся Tecno Pop 4 більше року |