Кухарський набір Tefal Natura K270S504
Фото 10 |
Tefal Natura K270S504 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Natura K270S504
Набір дерев'яних кухонних аксесуарів з підставкою Tefal Natura K270S504 | 999 грн. |
Tefal K270S504 Natura 5 шт K270S504Natura5шт | 999 грн. |
Набір дерев'яних кухонних аксесуарів з підставкою Tefal Natura (K270S504) | 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →