Гриль-сковорідка Tefal Robusto E2494044 26 см чорний
Фото 4 |
Tefal Robusto E2494044 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Robusto E2494044 26 см чорний
Усі ціни 14 →TEFAL ROBUSTO E2494044 | 1 350 грн. |
Сковорода Гриль Tefal Robusto 26 см E2494044 | 1 199 грн. |
TEFAL ROBUSTO E2494044 | 1 343 грн. |
Сковорода TEFAL Robusto, 26см (E2494044) | 1 199 грн. |
Сковорода-гриль Tefal Robusto 26 см черный E2494044 | 1 199 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →