Сотейник Tefal Renewal C4263243 24 см сірий
Tefal Renewal C4263243 |
|
Індикатор Thermo-Signal показує оптимальну температуру для приготування. Алюмінієва конструкція сковороди виготовлена із перероблених матеріалів.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Renewal C4263243 24 см сірий
Усі ціни 16 →TEFAL RENEWAL C4263243 | 2 043 грн. |
TEFAL RENEWAL C4263243 | 2 033 грн. |
Сотейник Tefal Renewal із кришкою 24 см C4263243 | 2 199 грн. |
Сотейник Tefal Renewal з кришкою 24 см (C4263243) | 2 090 грн. |
Сотейник з кришкою TEFAL Renewal, 24 см, алюміній (C4263243) | 2 199 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →