Варильна поверхня Teka GZC 64320 XBC ST сірий
Фото 11 |
Teka GZC 64320 XBC ST сірий |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Teka GZC 64320 XBC ST
Ціни на Teka GZC 64320 XBC ST |
---|---|---|---|---|
Teka GZC 64320 XBC WH білий | від 22 755 грн. | 4 пропозиції | ||
Teka GZC 64320 XBC SM сріблястий | від 16 650 грн. | 2 пропозиції | ||
Teka GZC 64320 XBC ST сірий | від 32 062 грн. | 1 пропозиція | ||
Teka GZC 64320 XBC BK чорний | від 18 832 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →