Варильна поверхня Teka IZC 64630 BK MST чорний (112500022)
Фото 10 |
Teka IZC 64630 BK MST чорний |
|
Програми автоматичного приготування.
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka IZC 64630 BK MST чорний
Усі ціни 18 →Teka Teka IZC 64630 BK MST (112500022) | 25 378 грн. |
Індукційна варильна поверхня Teka IZC 64630 BK MST чорний, фронт. Фацет (1 | 25 378 грн. |
Індукційна варильна поверхня Teka IZC 64630 BK MST чорний, фронт. Фацет 11 | 25 378 грн. |
Teka IZC 64630 BK MST | 18 930 грн. |
Варильна поверхня Teka IZC 64630 BK MST 112500022 | 25 378 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Teka IZC 64630 BK MST
Ціни на Teka IZC 64630 BK MST |
---|---|---|---|---|
Teka IZC 64630 WH MST білий | від 28 537 грн. | 12 пропозицій | ||
Teka IZC 64630 LB MST коричневий | від 28 709 грн. | 8 пропозицій | ||
Teka IZC 64630 SM MST сріблястий | від 26 160 грн. | 14 пропозицій | ||
Teka IZC 64630 ST MST сірий | від 30 144 грн. | 13 пропозицій | ||
Teka IZC 64630 BK MST чорний | від 18 930 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →