Варильна поверхня Teka JZC 63312 ABN BK чорний (112570149)
Фото 8 |
Teka JZC 63312 ABN BK чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka JZC 63312 ABN BK чорний
Усі ціни 6 →Teka Teka JZC 63312 ABN BK (112570149) | 24 648 грн. |
Комбінована варильна поверхня Teka Maestro JZC 63312 ABN BK 112570149 | 24 648 грн. |
Комбінована варильна поверхня Teka JZC 63312 ABN BK 112570149 | 24 648 грн. |
Teka JZC 63312 112570149 | 24 648 грн. |
Комбінована газово-індукційна поверхня Teka JZC 63312 112570149 | 24 648 грн. |
Комбінована варильна поверхня Teka Maestro JZC 63312 ABN BK 112570149 | 24 648 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →