Змішувач Teka Inca H 53991512
Відео 1Фото 5 |
Teka Inca H 53991512 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Inca H 53991512
Усі ціни 37 →Teka Teka Inca H (IN 995) (53995120FW) хром / гранiт (білий) | 4 388 грн. |
Змішувач Teka Inca H 53995120CN | 3 233 грн. |
Змішувач Teka IN 995 (Inca H) | 3 501 грн. |
Змішувач кухонний Teka inca H (in 995) хром/граніт (чорний металік) 539951 | 3 501 грн. |
Змішувач Teka IN 995 (Inca H) 53995120CN хром / гранiт (карбон) | 3 233 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Варіанти поверхонь:
- арт. 53991512 — хром
- арт. 53995120Q — хром/чорний
- арт. 53995121T — хром/топаз
- арт. 53995121S — хром/пісочний
- арт. 53995121A — хром/антрацит
РекомендуємоПорівняти в таблиці →