Змішувач Teka Pure OS 200 (182000210)
Відео 1Фото 2 |
Teka Pure OS 200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Pure OS 200
Усі ціни 11 →Teka Teka OS 200 (182000200) хром | 5 711 грн. |
Змішувач для кухні Teka Pure OS 200 хром (182000200) 182000200 | 5 711 грн. |
Змішувач кухонний Teka Pure (OS 200) хром 182000210 (182000200) | 5 711 грн. |
Змішувач Teka OS 200 (Pure) 182000210 (182000200) хром | 5 711 грн. |
Комбинированный смеситель 3в1 Teka Pure OS 200 Хром (182000200) | 5 191 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →