Подрібнювач відходів Teka TR 750 (115890014)
Відео 2Фото 6 |
Teka TR 750 0.55 к.с.0.75 к.с. |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka TR 750
Усі ціни 14 →Подрібнювач харчових відходів Teka TR 750 | 11 461 грн. |
Подрібнювач харчових відходів Teka TR 750 (115890014) | 12 452 грн. |
Подрібнювач харчових відходів Teka TR 750 115890014 | 10 888 грн. |
Измельчитель отходов Teka TR 750 | 13 648 грн. |
ще 9 пропозицій
ні чого пристрій не працює Maxim Livinets: користуюся Teka TR 750 кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Teka TR 750
Ціни на Teka TR 750 |
---|---|---|---|---|
Teka TR 550 | від 7 999 грн. | 11 пропозицій | ||
Teka TR 750 | від 10 100 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Тож якщо вам для краси, тоді можна брати, функціонально воно не працює.
https://www.youtube.com/watch?v=vKwG_yvYltk