Подрібнювач відходів In-Sink-Erator Model 66
Відео 8Фото 8 |
In-Sink-Erator Model 66 0.55 к.с.0.75 к.с. |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог In-Sink-Erator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі In-Sink-Erator.
Купити In-Sink-Erator Model 66
Усі ціни 34 →In-Sink-Erator Model 66 | 12 999 грн. |
Подрібнювач харчових відходів IN-SINK-ERATOR MODEL 66 | 11 999 грн. |
Подрібнювач харчових відходів IN-SINK-ERATOR MODEL 66 | 12 999 грн. |
In-Sink-Erator Model 66 офіційна гарантія | 11 899 грн. |
Подрібнювач харчових відходів In-Sink-Erator Model 66 | 13 244 грн. |
Це незамінний девайс для кухні! Встановлюється не складно, чоловік упорався сам. У нас гранітна сучасна мийка та отвір ідеально підійшов для встановлення. Головний нюанс – має бути розетка під мийкою. Кнопку можна встановити на стільницю або будь-яке інше місце. Вона пневматична, струмом точно не вдарить. Подрібнювач не займає багато місця і дуже простий у використанні. Потрібно спочатку включити воду, змити відходи в слив, натиснути кнопку, пару хвилин і готове. Він чудово справляється із заваркою від чаю, обрізками м'яса, кістками, відходами від чищення риби та креветок. Є, щоправда, відходи, які кидати не варто. Я так вже 2 рази спровокувала засмічення через лушпиння цибулі. Довелося розкручувати коліно та чистити. І незважаючи на те, що подрібнювач шумить дуже голосно, я їм задоволена. Легко встановлюється, не займає багато місця. Кнопка пневматична, її можна встановити на стільницю або будь-яке інше місце. Подрібнює заварку від чаю, обрізками м'яса, кістки, відходи від чищення риби та креветок. Має бути розетка під мийкою. Гучна. Не можна кидати лушпиння цибулі. Юлия: користуюся In-Sink-Erator Model 66 більше року |
Тим, хто не знає, що In-Sink-Erator — американський бренд, що випускає чи не бездоганні диспоузери для домашнього і промислового користування, може здатися на перший погляд, що Model 66 не заслуговує уваги, оскільки занадто проста для своєї ціни $350. Але це не так.
Малий та молодецький
Подрібнювач обладнаний камерою з міцного пластику, що здешевлює його на $150 і 600 г робить легше в порівнянні з найближчої моделлю In-Sink-Erator Evolution 100 з нержавіючим баком. До речі, в модельному ряду є агрегат ще дешевше — Model 56, так що, як бачимо, виробник врахував потреби широкого споживача.
Комфорт на кожен день
Незважаючи на пересічну потужність — 380 Вт та на один ступінь подрібнення, індукційний двигун Dura-Drive відмінно справляється з переробкою чи не всіх харчових відходів, які зустрічаються на домашній кухні: овочевих очисток, кісточок з птиці, риби, винограду і т. д.
Щоб запобігти поломку приладу в разі заклинювання валу, передбачена захист від перевантаження. Але самим великим плюсом моделі є її дуже тиха робота. Рівень шуму не перевищує 26 дБ, в той час, як бюджетні моделі видають 50 – 60 дБ.
Додамо сюди ще 4 роки гарантії від виробника на комплектуючі і отримуємо невибагливу робочу конячку на довгі роки. Недешеву, не дуже потужну, але надійну і практичну.
Модификації In-Sink-Erator Model 66
Ціни на In-Sink-Erator Model 66 |
---|---|---|---|---|
In-Sink-Erator Model 56 | від 8 499 грн. | 29 пропозицій | ||
In-Sink-Erator Model 66 | від 10 758 грн. | 35 пропозицій |