Болгарка Intertool WT-0224
Intertool WT-0224 |
|
Недорога і продуктивна кутова шліфувальна машина (болгарка) з двигуном підвищеної потужності і мережевим живленням. Призначена для активного професійного використання. Легко і швидко справляється з помірними об'ємами робіт, може тривалий час експлуатуватися в мало - або средненагруженном режимі. Використовується як високоефективний відрізний та шліфувальний інструмент для обробки натурального і штучного каменю, чорних і кольорових металів або сплавів, бетону, цегли, кераміки та інших твердих мінеральних матеріалів.
Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для побутового та епізодичного професійного застосування (може грати роль запасного або підмінного інструменту). Ключовими перевагами цієї моделі є: демократична вартість, помірний вага (2,75 кг) і якісно оптимізована ергономіка. Двигун кутової шліфувальної машини Intertool WT-0224 споживає до 1200 Вт, а корисна механічна потужність на валу досягає значних 650 Вт.
Вражаюча швидкість обертання під навантаженням гарантує гідний рівень продуктивності. Ефективне повітряне охолодження двигуна і його надійний захист від пошкодження частками абразивного пилу, сприяє тривалому терміну служби інструменту. Корпус болгарки оптимізований для комфортного і міцного хвата, а захисний кожух має захист від провертання. Мережевий кабель довжиною 2 м і знімна антивібраційна 3-позиційна рукоять роблять використання болгарки максимально зручним як для правшів, так і шульг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool WT-0224
Усі ціни 18 →Кутова шліфмашина Intertool WT-0224 | 1 459 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Intertool WT-0224 | 1 440 грн. |
Болгарка Intertool WT-0224 | 1 529 грн. |
Intertool Intertool WT-0224 129325 | 1 514 грн. |
Шлифмашина угловая 1200Вт, диаметр круга 125мм, 11000 об/мин INTERTOOL WT- | 1 699 грн. |