Роликові ковзани Tempish Wox
Відео 2Фото 12 |
Tempish Wox |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Wox
Усі ціни 159 →Роликовые коньки Tempish Wox LADY/38 черно-розовые (1000066/378) | 4 591 грн. |
Роликові ковзани Tempish Wox LADY/41 | 4 591 грн. |
Роликові ковзани Tempish WOX LADY/37 (1000066/37) 1000066/37 | 4 590 грн. |
Tempish Роликовые коньки Tempish WOX LADY, размер 41 Черно-розовый 1000066 | 4 590 грн. |
Tempish WOX Lady / 37 (1000066/37) 1000066/37 | 4 361 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →