Роликові ковзани Tempish Viber 80
Відео 1Фото 11 |
Tempish Viber 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Viber 80
Усі ціни 69 →Роликові ковзани Tempish Viber 80/45 чорно-білі (1000004610/45) | 6 190 грн. |
Роликовые коньки Tempish Viber 80 /42 (1000004610/42) | 6 190 грн. |
TEMPISH Viber 80 / 45 (1000004610/45) 1000004610/45 | 5 881 грн. |
Роликові ковзани Tempish VIBER 80 /42 (1000004610/42) 1000004610/42 | 6 190 грн. |
Роликові ковзани Tempish VIBER 80 /43 1000004610/43 | 6 190 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →