Ковзани Tempish Rental R46 (13000002064)
Відео 1Фото 10 |
Tempish Rental R46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Rental R46
Усі ціни 10 →Коньки Tempish RENTAL R46/44 13000002064/44 | 4 990 грн. |
Ковзан Tempish льодові Rental R46 / 44 | 4 202 грн. |
Коньки Tempish ледовые Rental R46/44 | 4 217 грн. |
Tempish Коньки ледовые Tempish RENTAL R46, размер 44 Черно-синий 130000020 | 4 990 грн. |
Ковзани Tempish Rental R46 Хокейні 44 (13000002064/44) | 4 990 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →