Ковзани Tempish Rental R26
Фото 5 |
Tempish Rental R26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Rental R26
Усі ціни 21 →Коньки Tempish RENTAL R26/36 1300000205/36 | 4 990 грн. |
Ковзани Tempish Rental R26 / 36 хокейна (1300000205/36) | 4 233 грн. |
Коньки Tempish Rental R26 /36 хокейные (1300000205/36) | 4 233 грн. |
Tempish Коньки хоккейные Tempish RENTAL R26, размер 36 Красно-черный 13000 | 4 990 грн. |
Ковзани Tempish RENTAL R26 /36 | 4 990 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →