Ковзани Tempish Dream
Відео 1Фото 15 |
Tempish Dream |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Купити Tempish Dream
Усі ціни 12 →Ковзани Tempish Dream Фігурні Білі II/39 (1300001711/white/39) | 3 029 грн. |
Коньки Tempish Dream Фигурные Белые II/39 (1300001711/white/39) 1300001711 | 3 190 грн. |
Ковзани Tempish Dream Фігурні Білі II/39 (1300001711/white/39) 1300001711/ | 3 190 грн. |
Tempish Ковзани Tempish Dream Фігурні Білі II/39 (1300001711/white/39) 130 | 3 190 грн. |
Льодові коньки фігурні Tempish DREAM II, білі (39) | 3 577 грн. |
Будь у смаку!
Це модель для любительського катання, яка належить до класу бюджетних і підійде навіть для початківців ковзанярів. Зовнішня обробка виконана з комбінованої синтетики (ПВХ) в білому кольорі з візерунками ― виглядає жіночно і стильно.
Що всередині?
Хоч модель і вважається бюджетною, у неї є свої фішки. Внутрішня частина черевика виготовлена з нейлону Velvet, який забезпечує збереження тепла при тривалому катанні. Також використовується фірмова технологія Memory Optimal Fit для анатомічно правильної і жорсткої фіксації стопи і гомілки. Додаткова фіксація забезпечується з допомогою анатомічного бондажа всередині черевика і зручною шнурівки.
Ковзати так ковзати!
В якості головного елемента будь-яких ковзанів тут використовуються якісні гострі леза з нержавіючої сталі, які дуже добре ковзають і вимагають за собою мінімум догляду.
Модель можна порекомендувати дівчатам, які не хочуть сильно витрачатися на ковзани, але водночас бажають впевнено почувати себе на льоду.