Ковзани Tempish Expanze
Tempish Expanze |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Expanze
Усі ціни 76 →Коньки Tempish FUR EXPANZE PLUS/29-32 130000218/29-32 | 2 990 грн. |
Ковзани Ковзани Expanze Tempish Silver / 29-32 розсувні (1300000810 / 29-3 | 2 518 грн. |
Коньки Коньки Expanze Tempish SILVER/29-32 раздвижные (1300000810/29-32) | 2 518 грн. |
Коньки Tempish Fur Expanze Plus Girl 37-40 (130000219/37-40) | 2 629 грн. |
Льодові ковзани розсувні Tempish FUR EXPANZE PLUS GIRL/29-32 130000219/29- | 2 990 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →