Електричний котел Tenko Digital Standart 4.5/220 4.5 кВт 230 В
Високотехнологічний одноконтурний електричний котел малої потужності з сімейства Tenko Digital Standart 2016-го року. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для опалення житлових, малих офісних або комунально-побутових приміщень невеликої площі (до 36 м2). Обладнаний вбудованим циркуляційним насосом Grundfos з якісної італійської гідравлічної групою, призначений для експлуатації в закритих системах з тиском не менш як 1 бар.
Підключається до побутової однофазної електричної мережі з напругою 230 В, вимагає помірних величин напруги струму (до 21 А) і використання недорогого кабелю з перерізом 2х2,5 мм. Котел Tenko Digital Standart 4.5/220 також може використовуватися в якості допоміжного або резервного в існуючій системі опалення з газовим/твердопаливним котлом. На відміну від апаратів Tenko Standart, забезпечує більш гнучке управління роботою нагрівального блока, що включає в себе три ТЕНа (3х1,5 кВт). Передбачена трирівнева захисна система. Апарат обладнаний панеллю регулювання з цифровим дисплеєм і датчиком температури повітря. Простий в установці і обслуговуванні, демонструє чудовий ККД (більше 99%).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenko.
Купити Tenko Digital Standart 4.5/220 4.5 кВт 230 В
Усі ціни 15 →Котел электрический Tenko Digital Standart 4.5/220 52078 | 12 386 грн. |
Електричний котел Tenko Digital Standart 4,5/220 52078 | 10 999 грн. |
Tenko Tenko Digital Standart 4,5 220 | 10 999 грн. |
Електричний котел Tenko Digital Standart 4,5 / 220 | 12 385 грн. |
Tenko Digital Standart 4,5 кВт 220V електричний котел SDKE 4,5220 | 10 900 грн. |
Придбали цей котел у листопаді 2017 року. У тиждень згорів тен, ледве переконали виробника замінити його за гарантією, т.к. нашої провини в цьому не було. Плюс пішов тиждень на ремонт та життя в холодному будинку взимку. Ще за місяць перегоріла електронна плата, її також замінили за гарантією, але виклик майстра за місто коштував 500 грн. На наступний сезон опалення він просто спалахнув через два місяці після включення. Уберегти будинок від пожежі допомогла кришка, т.к. вдома нікого не було. Нікому не рекомендую цей казан! дизайн якість користуюся Tenko Digital Standart 7.5/220 більше року |
Модификації Tenko Digital Standart 4.5/220
Ціни на Tenko Digital Standart 4.5/220 |
---|---|---|---|---|
Tenko Digital Standart 3/220 3 кВт 230 В | від 4 687 грн. | 8 пропозицій | ||
Tenko Digital Standart 4.5/220 4.5 кВт 230 В | від 4 251 грн. | 15 пропозицій | ||
Tenko Digital Standart 4.5/380 4.5 кВт 400 В | від 11 031 грн. | 8 пропозицій | ||
Tenko Digital Standart 6/220 6 кВт 230 В | від 10 830 грн. | 13 пропозицій | ||
Tenko Digital Standart 6/380 6 кВт 400 В | від 5 908 грн. | 10 пропозицій | ||
Tenko Digital Standart 7.5/220 7.5 кВт 230 В | від 5 908 грн. | 14 пропозицій | ||
Tenko Digital Standart 7.5/380 7.5 кВт 400 В | від 12 493 грн. | 4 пропозиції | ||
Tenko Digital Standart 9/220 9 кВт 230 В | від 12 659 грн. | 6 пропозицій | ||
Tenko Digital Standart 9/380 9 кВт 400 В | від 11 276 грн. | 13 пропозицій | ||
Tenko Digital Standart 10.5/380 10.5 кВт 400 В | від 12 824 грн. | 3 пропозиції | ||
Tenko Digital Standart 12/380 12 кВт 400 В | від 11 573 грн. | 9 пропозицій | ||
Tenko Digital Standart 15/380 15 кВт 400 В | від 11 720 грн. | 10 пропозицій |