Електричний котел Tenko KEM 3.0/220 3 кВт
Відео 2Фото 2 |
Ультракомпактний електричний опалювальний котел невеликої потужності. Підключається до однофазної побутової електричної мережі, монтується на стіну. Позиціонується як продукт базової цінової категорії з бюджетної лінійки Tenko Mini. Призначений для опалення невеликих житлових, офісних і комерційних приміщень площею до 24 м2. За умови доступності електричного підключення відповідної потужності, підійде для обігріву невеликої однокімнатної квартири-студії або дачного будиночка.
Не має циркуляційного насоса, може використовуватися в контурах з природною і примусовою циркуляцією теплоносія. Крім цього, може застосовуватися в якості додаткового джерела тепла в системах з газовими/твердопаливними котлами або як резервне джерело малої потужності. Завдяки відсутності камери згоряння і самого процесу горіння котел Tenko KEM 3.0/220 забезпечує високий рівень пожежної безпеки.
Обладнаний дворівневою системою захисту від перегріву (запобіжний клапан на 3 атм з датчиком тиску для контролю циркуляції) і світловими індикаторами для візуального контролю роботи. Італійський капілярний термостат IMIT дозволяє плавно регулювати температуру в діапазоні до 90 °C. Компактний корпус виготовлений з вуглецевої сталі з антикорозійною обробкою і порошковим фарбуванням.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenko.
Купити Tenko KEM 3.0/220 3 кВт
Усі ціни 18 →Котел электрический Tenko Мини 3/220 49019 | 2 594 грн. |
Електричний котел Tenko Міні 3 кВт 220V 49019 | 2 464 грн. |
Електричний котел Tenko Міні 3 / 220 | 2 594 грн. |
Котел электрический TENKO мини 3 кВт 220V (KEM 3-220) | 2 594 грн. |
Котел электрический TENKO мини 3 кВт 220V (KEM 3-220) МИНИ 3 КВТ 220V (KEM | 2 464 грн. |
Раніше у мене в моїй половинці будинку було звичайне газове опалення, але відколи вартість газу стрімко злетіла, стало зрозуміло, що від нього треба відмовлятися або платити доведеться неміряно. Зараз я топлю дровами, благо поруч із нашим селищем є значних розмірів ліс, звідки їх возять у промислових кількостях. У порівнянні з газом, економія становить близько 50%. Встановив та використовую цей котел як резервний та нічний варіант. Основний котел у мене твердопаливний, але у нього є своя не дуже приємна специфіка – дрова прогорають швидко, приблизно за 2, максимум за 3 години і якщо вдень, коли я вдома, їх будь-якої миті можна підкинути, то робити це довгими зимовими ночами. не з руки. Щоб вирішити цю проблему я змінив лічильник електроенергії на двотарифний і ввечері, добре протопивши твердопаливний котел, я включаю в роботу цього електричного малюка. Потужність у нього невелика і повноцінно опалюватись взимку з його допомогою не вийде, але не дати батареям повністю охолонути до ранку йому цілком під силу. Профіт у тому, що нічна електроенергія практично на 50% дешевша, ніж денна і таке опалення виходить зовсім не дорогим. Його ж я використовую при плюсовій вуличній температурі навесні та восени, коли вже (або ще) холодно, але повноцінно топити дровами лінощі. Тут його трикіловатної потужності виявляється достатньо. Керується просто: є два ступені потужності і регулятор бажаної температури теплоносія. Працює тихо, свого циркуляційного насоса в ньому немає, а комутація нагрівачів безшумна. За розмірами маленький, гранично простий у монтажі. У нас трапляються серйозні просідання напруги і замість 220 вольт на вході виходить 180 або навіть менше. Це, у свою чергу, прямо пропорційно знижує потужність котла. Так, при 180 вольтах він дає вже не 3, а тільки 2,4 кВт тепла. |
Модификації Tenko KEM 3.0/220
Ціни на Tenko KEM 3.0/220 |
---|---|---|---|---|
Tenko KEM 3.0/220 3 кВт | від 2 283 грн. | 18 пропозицій | ||
Tenko KEM 4.5/220 4.5 кВт | від 2 321 грн. | 18 пропозицій |