Теплова гармата Termia AO EVO 9.0/0.8 TP
Termia AO EVO 9.0/0.8 TP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Termia AO EVO 9.0/0.8 TP
Термия Термия АО ЭВО 9,0/0,8 ТП (3*400В)Р | 6 738 грн. |
Теплова гармата “Термія” АО ЭВО 9,0/0,8 ТП (3х400В)К | 6 987 грн. |
Теплова гармата “Термія” АО ЭВО 9,0/0,8 ТП (3х400В)Р | 6 990 грн. |
Модификації Termia AO EVO 9.0/0.8 TP
Ціни на Termia AO EVO 9.0/0.8 TP |
---|---|---|---|---|
Termia AO EVO 3.0/0.3 TP | від 3 100 грн. | 4 пропозиції | ||
Termia AO EVO 4.5/0.4 TP 380V | від 3 972 грн. | 7 пропозицій | ||
Termia AO EVO 6.0/0.4 TP | від 5 299 грн. | 8 пропозицій | ||
Termia AO EVO 9.0/0.8 TP | від 6 738 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →