Радіатор опалення Terra teknik 22VK 500x2000
від 5 354 до 5 517 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22VK 30
Характеристики
Terra teknik 22VK 500x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22VK 500x2000
Сортувати
Радиатор стальной TerraTeknik 22VK 500x2000 нижнее | 5 517 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22VK 500x2000 нижнє підключення 6532525 | 5 493 грн. |
Радіатор Terra Teknik 22 VK 500x2000 нижнє підключення 6532525 | 5 354 грн. |
Terra Teknik 22VK 500x2000 6532525 | 5 487 грн. |
Закрити
Рекомендуємо