Вантажна шина TerraKing HS268 9 R20 144K
Виберіть розмір вантажної шини
TerraKing HS268 9 R20 144K 9 R20 " 144 K 11 R20 " 152 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TerraKing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TerraKing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TerraKing HS268 9 R20 144K
Terraking HS268 (универсальная) 9 R20 144K | 11 220 грн. |
Terraking HS268 (универсальная) 9.00 R20 144/142K 16PR | 11 000 грн. |
Шина Terraking HS268 (універсальна) 9.00 R20 144/142K PR16 | 12 189 грн. |
Модификації TerraKing HS268 9 R20 144K
Ціни на TerraKing HS268 9 R20 144K |
---|---|---|---|---|
TerraKing HS268 9 R20 144K | від 11 000 грн. | 3 пропозиції | ||
TerraKing HS268 11 R20 152K | від 11 513 грн. | 5 пропозицій |