Система захисту від протікань Tervix Premium ZigBee Water Stop na 1 trubu 1" (4912623)
Відео 1Фото 5 |
Tervix Premium ZigBee Water Stop na 1 trubu 1" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tervix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tervix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tervix Premium ZigBee Water Stop na 1 trubu 1"
4912623 Система захисту від потопу для роз.будинку Tervix ZigBee Water Sto | 10 132 грн. |
Tervix Tervix Premium ZigBee Water Stop на 1 трубу 1" (4912623) | 12 665 грн. |
Система захисту від потопу на 1 трубу 1" для розумного будинку Tervix ZigB | 10 580 грн. |
Система захисту від потопу для розумного будинку Tervix ZigBee Water Stop | 11 145 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tervix Premium ZigBee Water Stop na 1 trubu 1"
Ціни на Tervix Premium ZigBee Water Stop na 1 trubu 1" |
---|---|---|---|---|
Tervix Premium ZigBee Water Stop na 1 trubu 1" | від 10 132 грн. | 4 пропозиції | ||
Tervix Premium ZigBee Water Stop na 1 trubu 1/2" | від 9 384 грн. | 5 пропозицій | ||
Tervix Premium ZigBee Water Stop na 1 trubu 3/4" | від 9 792 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →