Система захисту від протікань Tervix ZigBee Water Stop na 1 trubu 3/4" (4912612)
Відео 2Фото 4 |
Tervix ZigBee Water Stop na 1 trubu 3/4" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tervix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tervix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tervix ZigBee Water Stop na 1 trubu 3/4"
4912612 Система захисту від потопу для розумного будинку Tervix ZigBee Wat | 8 092 грн. |
Tervix Tervix ZigBee Water Stop на 1 трубу 3/4" (4912612) | 10 115 грн. |
Система захисту від потопу для розумного будинку Tervix ZigBee Water Stop | 8 073 грн. |
Бездротовий захист від затоплення на 1 трубу 3/4" Tervix ZigBee Water Stop | 8 449 грн. |
Система захисту від потопу для розумного будинку Tervix ZigBee Water Stop | 8 901 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tervix ZigBee Water Stop na 1 trubu 3/4"
Ціни на Tervix ZigBee Water Stop na 1 trubu 3/4" |
---|---|---|---|---|
Tervix ZigBee Water Stop na 1 trubu 1" | від 7 869 грн. | 11 пропозицій | ||
Tervix ZigBee Water Stop na 1 trubu 1/2" | від 6 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Tervix ZigBee Water Stop na 1 trubu 3/4" | від 8 073 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →