Система захисту від протікань Tervix ZigBee Water Stop na 2 truby 1/2" (4922611)
Відео 2Фото 4 |
Tervix ZigBee Water Stop na 2 truby 1/2" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tervix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tervix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tervix ZigBee Water Stop na 2 truby 1/2"
4922611 Система захисту від потопу для розумного будинку Tervix ZigBee Wat | 10 982 грн. |
Tervix Tervix ZigBee Water Stop на 2 трубы 1/2" (4922611) | 13 728 грн. |
Бездротовий захист від затоплення на 2 труби 1/2" Tervix ZigBee Water Stop | 11 467 грн. |
Система захисту від потопу для розумного будинку Tervix ZigBee Water Stop | 12 080 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tervix ZigBee Water Stop na 2 truby 1/2"
Ціни на Tervix ZigBee Water Stop na 2 truby 1/2" |
---|---|---|---|---|
Tervix ZigBee Water Stop na 2 truby 1" | від 11 764 грн. | 4 пропозиції | ||
Tervix ZigBee Water Stop na 2 truby 1/2" | від 10 982 грн. | 4 пропозиції | ||
Tervix ZigBee Water Stop na 2 truby 3/4" | від 11 424 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →