Система захисту від протікань Tervix Pro Line ORC 1"
Tervix Pro Line ORC 1" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tervix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tervix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tervix Pro Line ORC 1"
202032 3-ходовий кульовий клапан н/з 1" DN25 з електроприводом Tervix Pro | 2 599 грн. |
Триходовий клапан з електроприводом Tervix Pro Line ORC 3-way Н/З 1 DN25 2 | 2 822 грн. |
3-ходовий кульовий клапан н/з 1" DN25 з електроприводом Tervix Pro Line OR | 2 722 грн. |
3-ходовий кульовий клапан н/з 1" DN25 з електроприводом Tervix Pro Line OR | 2 821 грн. |
3-ходовий кульовий клапан нормально-закритий 1" DN25 з електроприводом Ter | 2 947 грн. |
Модификації Tervix Pro Line ORC 1"
Ціни на Tervix Pro Line ORC 1" |
---|---|---|---|---|
Tervix Pro Line ORC 1" | від 2 599 грн. | 5 пропозицій | ||
Tervix Pro Line ORC 1 1/4" | від 3 214 грн. | 8 пропозицій | ||
Tervix Pro Line ORC 1/2" | від 2 255 грн. | 5 пропозицій | ||
Tervix Pro Line ORC 3/4" | від 2 558 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →