Болгарка Tex-AC TA-01-421
Tex-AC TA-01-421 |
|
Одна з найдоступніших і компактних кутових шліфувальних машин з мережевим живленням на вітчизняному ринку. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для побутового та малоінтенсивного професійного застосування (може грати роль запасного або підмінного інструменту). Виконана в порівняно компактному корпусі, який відрізняється ретельно оптимізованою ергономікою і невеликим діаметром хвата.
Розрахована на роботу з відрізними, зачисними і шліфувальними дисками діаметром 125 мм, а також дисковими/чашковими дротяними або пелюстковими щітками (Діаметр отвору 22,2 мм, Різьба шпинделя М14). Впорається з помірними обсягами робіт, ідеальна для режимів малої або середньої інтенсивності. Може грати роль ефективного відрізного і шліфувального інструменту. Здатна обробляти натуральний / штучний камінь, чорні / кольорові метали і сплави, кераміку, бетон, залізобетон, цегла, блоки та інші тверді мінеральні матеріали.
Швидко виконає зачистку металевих поверхонь і зварних швів. Стане надійною помічницею при виконанні демонтажних робіт. Колекторний електродвигун потужністю 950 Вт і витривалий конічний редуктор в легкосплавному металевому корпусі, що розсіює виділяється тепло, забезпечують високу швидкість обертання оснащення (до 11000 об/хв). Основні елементи конструкції (підшипники, редуктор, двигун) надійно захищені від дії абразивного пилу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Купити Tex-AC TA-01-421
Усі ціни 16 →Болгарка Tex.AC ТА-01-421 (0.95 кВт, 125 мм) TA-01-421 | 1 260 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) ТехАС ТА-01-421 ТехАС | 1 188 грн. |
Кутова шліфмашина Tex.AC ТА-01-421 (0.95 кВт, 125 мм) TA-01-421 | 1 262 грн. |
Болгарка TexAC ТА-01-421 | 1 244 грн. |
Кутова шліфмашина ТехАС ТА-01-421 | 1 262 грн. |