Гравер Tex-AC TA-01-485
Фото 10 |
Tex-AC TA-01-485
Пристрій:гравер обертальний
Споживана потужність:250 Вт
Кількість обертів:35000 об/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Всі характеристики
Характеристики TA-01-485
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-485
Усі ціни 6 →Гравіювальна машина Tex.AC ТА-01-485 (250 Вт) TA-01-485 | 1 380 грн. |
ГРАВЕР TEX.AC ТА-01-485 | 1 349 грн. |
Гравер Tex.AC ТА-01-485 (250 Вт) TA-01-485 | 1 378 грн. |
Гравер ТехАС ТА-01-485 | 1 378 грн. |
Гравер Tex.AC ТА-01-485 (250 Вт) | 1 378 грн. |
Гравер TEX.AC TA-01-485 | 1 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →