Гравер Kraissmann 150 SGW 40A
Відео 1Фото 10 |
Kraissmann 150 SGW 40A
Пристрій:гравер обертальний
Споживана потужність:150 Вт
Кількість обертів:32000 об/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
В комплекті моделі 150 SGW 10B 10 насадок, в комплекті моделі 150 SGW 40A 40 насадок, гнучкий вал, штатив, алюмінієвий кейс в комплекті моделі 150 SGW 40C 40 насадок, пластиковий кейс, в комплекті моделі 150 SGW 300 300 насадок, пластиковий кейс
Всі характеристики
Характеристики 150 SGW 40A
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 150 SGW 40A
Усі ціни 9 →Гравер KRAISSMANN (150 SGW 40A) | 1 289 грн. |
Гравер Kraissmann 150 SGW 40A | 1 172 грн. |
Гравер Kraissmann 150 SGW 40A | 1 604 грн. |
ГРАВЕР (ШЛІФУВАЛЬНО-ГРАВУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ) KRAISSMANN 150 SGW 40A | 1 204 грн. |
Шліфувально-гравіювальна машина KRAISSMANN 150 SGW 40A, алюмінієвий кейс | 1 348 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kraissmann 150 SGW 40A
Ціни на Kraissmann 150 SGW 40A |
---|---|---|---|---|
Kraissmann 150 SGW 40C | від 954 грн. | 2 пропозиції | ||
Kraissmann 150 SGW 40A | від 1 172 грн. | 9 пропозицій | ||
Kraissmann 150 SGW 42 | від 1 245 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraissmann 150 SGW 300 | від 1 710 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →